Формули, які будуть у тестовому зошиті на ЗНО 2021 з математики

Формули, які будуть у тестовому зошиті на ЗНО 2021 з математики
ЗНО Дата: 11.01.2021

У 2021 році на ЗНО з математики буде багато нововведень і відмінностей від ЗНО минулих років. Основні з них – це те, що ЗНО 2021 з математики стане обов’язковим для всіх і його результати будуть внесені в атестат як оцінка за ДПА. Наступне нововведення – це те, що ЗНО з математики тепер стане дворівневим. Базовий рівень пишуть ті випускники, хто не планує вступати до ВНЗ. Всі інші, хто планує продовжувати вчитися, пишуть і базовий, і профільний рівні тесту. І, найрадісніше нововведень, – це те, що у зошитах ЗНО 2021 з математики будуть формули!

Сталося чудо !!!! Я думаю, що нарешті то були почуті всі молитви всіх випускників минулих років і наступного року. У демонстраційних варіантах ЗНО 2021 з математики є формули! Тобто тепер на ЗНО з математики будуть формули!!! Ознайомитися зі списком формул, дозволених на ЗНО і завантажити pdf файл з формулами ви зможете трохи нижче. А поки про відмінності між базовим і профільним рівнями тесту ЗНО 2 021 з математики.

ДПА 2021 з математики. Дворівневі тести

Ось дослівна інформація, яка оприлюднена на офіційному сайті УЦОЯО.

Для проведення ДПА з математики у 2021 році буде розроблено два варіанти сертифікаційних робіт:

• Рівень стандарту. Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (рівень стандарту) (2557 downloads) . Тестовий зошит налічуватиме 28 завдань різних форм, на виконання яких відведено 150 хвилин;

• Рівень стандарту та профільного рівня. Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (рівень стандарту та профільний рівень) (2431 downloads) . Тестовий зошит з 34  завданнями, на виконання яких відведено 210 хвилин.

Завантажити: Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року (1276 downloads)

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, отримають тільки оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як оцінка ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Такі учасники отримають результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання усіх завдань сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня отримають оцінку за шкалою 1–12 балів і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Формули які будуть на ЗНО з математики у 2021 році

Завантажити: Формули які будуть на ЗНО 2021 з математики (pdf) (2267 downloads)

erudyt.net Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар