Карантин в Україні продовжили до кінця року, обмеження посилили, змінили критерії для червоної зони

Карантин в Україні продовжили до кінця року, обмеження посилили, змінили критерії для червоної зони
Карантин Дата: 13.10.2020

Уряд продовжує адаптивний карантин в Україні до кінця року і посилив обмеження. Про це на засіданні Кабміну у вівторок, 13 жовтня, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

 Однак до постанови про карантинні обмеження внесуть зміни.

 "Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця року. Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців", - заявив Шмигаль.

Він зазначив, що карантин - найбільш дієвий механізм для запобігання поширенню коронавірусу.

Крім того, Уряд посилив карантинні обмеження. Серед головних нововведень: змінюються правила дозволеної кількості людей у масових зборах.

У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи в цілому не більше 50 осіб за умови дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра і маскового режиму, в жовтій - не більше 30 осіб, в помаранчевій - не більше 20.

Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливо за окремим погодженням МОЗ.

Ресторани і кафе в усіх зонах, включаючи зелену, закриваються з 22:00 до 7:00.

Також внесені зміни щодо умов для зон карантину. Зокрема, вдвічі підвищили показник охоплення тестування 48 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.

Червону зону оголошуватимуть там, де на 100 тисяч населення буде 320 хворих протягом двох тижнів.

При включенні регіонів в "червону зону" карантину буде враховуватися фіксований показник захворюваності, а не динамічний, як це було раніше. Про це на засіданні уряду у вівторок, 13 жовтня, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він зазначив, що визначено чіткий показник захворюваності, коли адміністративна зона буде переходити в "червоний рівень" епідеміологічної небезпеки.

"Це якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення. До цього показник був динамічним як такий, що в п'ять разів перевищує відповідний середній показник по країні", - зазначив Степанов.

Кореспондент Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар