МОН підвищує рівень обізнаності педагогів та фахівців у сфері інклюзивної освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Центром здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» та за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України» (Mental Health for Ukraine, MH4U) продовжує серію вебінарів для підвищення рівня обізнаності педагогів та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів щодо психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та турботи про психічне здоров’я дітей під час навчання.

Відповідний лист та графік проведення серій навчальних вебінарів для педагогічних працівників МОН надіслало до Департаментів (управлінь) освіти обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Для участі в навчальних вебінарах необхідно зареєструватися за формою.  Після проходження вебінарів учасники отримають електронну версію іменного сертифікату, який можна буде використати як години продовження професійного розвитку фахівців інклюзивно-ресурсних центрів.

Нагадаємо, розроблено цикл вебінарів із проблем впровадження інклюзії в суспільство.

МОН України Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Яка ціна цих вебінарів

1 0

Поясніть будь ласка чи може спеціаліст практичний психолог чи вчитель логопед пройти навчання на вебінарах. Якщо просто працює в закладах де є інклюзивне навчання. І не є працівниками ІРЦ. Дякую

0 0

Який термін навчання? Скільки годин на день ? Яка ціна цього вебінару?

0 0

Додати коментар