У Києві не будуть вводити канікули в школах з 15 жовтня

У Києві не будуть вводити канікули в школах з 15 жовтня
Канікули Дата: 13.10.2020

Влада Києва не буде рекомендувати школам розпочати канікули з 15 жовтня. Канікули в столичних школах будуть введені, як і планувалося, з 21 жовтня.

Про це в коментарі РБК-Україна заявив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

За його словами, зараз стоїть завдання пасивно проімунізувати дитяче населення та молодь з метою припинення активності епідеміологічного процесу.

"Це єдиний механізм. Якщо ми будемо дітей зараз відправляти на канікули, це затягне процес епідемії в країні", - сказав Рубан.

За його словами, необхідно, щоб проімунізувались 60-80% населення.

"Це можна зробити за допомогою зустрічі з даним збудником, що зараз відбувається, або проведення масової вакцинації. Тому це найбільш доцільний захід з метою призупинення агресивності даного збудника", - сказав Рубан.

Він додав, що Кабінет міністрів рекомендував школам на всій території країни розпочати канікули з 15 жовтня, проте мер Києва Віталій Кличко озвучив, що в столиці канікули розпочнеться з 21 жовтня.

Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Шановні! Поясніть, як можна говорити одночасно про "імунізацію" та про "дотримання протиепідеміологічних правил"? Ви не бачите в цьому суперечностей? Для чого закривати класи та ізольовувати хворих? А лікарів ви повідомили про "імунізацію"? Вони ж, напевно, про неї не знають, тому і ходять в захисних костюмах. Можливо, для кращої "імунізації" хворих на COVID, навпаки, не ізольовувати, а запрошувати до шкіл? А себе і своїх рідних ви не бажаєте "імунізувати" таким чином? "Люди при владі", чи не пора задумуватися над тим, що ви говорите? І, коли, врешті, наші "керувальники" будуть нести відповідальність за те, що вони "ляпають язиком", за свої "закони", дії?

0 0

Імунізуй таким чином всю свою рідню. А ці дії і такий погляд на епідемію як мінімум безвідповідальні.

0 0

Коли це вони за щось несли відповідальність?.Це ж не їхні діти будуть хворіть.А якщо їхні діти захворіють,то лікуватися будуть не в районних лікарнях.

0 0

Вони себе і своїх дітей безкоштовно тестують кожен день.

0 0

Додати коментар