Через наслідки російських ударів та відсутність фінансування на ремонти частина столичних шкіл може не відкритися 1 вересня. За словами депутата Київради Андрія Вітренка, місцева влада досі не скликала сесію для виділення необхідних коштів.
У 49 прифронтових громадах планують встановити 840 мобільних укриттів у межах ініціативи “Безпечний маршрут школяра”. Вона передбачає посилення безпеки дітей, які попри російські атаки продовжують навчатися очно або у змішаному форматі.
10 серпня розпочалося навчання для вчителів та освітніх управлінців пілотних ліцеїв, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти за академічним спрямуванням, а також кандидатів у тренери з питань упровадження старшої профільної середньої освіти.
Коментарі
ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА КОНТУРНІ КАРТИ
Хочу замовити контурну карту 8клас
Ну це дуже круто попередні із українського кристалічного має руди кульрових металів та країнах
Додати коментар