На Одещині до суду передали справу колишньої керівниці відділу освіти однієї з міських рад, яку обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами та службовому підробленні. Про це 4 березня повідомила пресслужба Одеської обласної прокуратури.
Автор: Дмитро Чумаченко, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри математичного моделювання та штучного інтелекту НАУ ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Голова правління в ГО «Українське науково-освітнє ІТ товариство»
Коментарі
Добрий день! Дуже добре, що розміщуєте в електронному варіанті для скачування посібники і підручники. Дуже не вистачає: зошитів для розвитку зв'язного мовлення; посібників для позакласного читання для 1, 2, 3, 4 класів. Прошу, допоможіть з цим. Щиро дякую!
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як завантажити посібники, щоб роздрукувати?
Посібники можна придбати https://jmil.com.ua/order?issue=um-1
Додати коментар