ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ №107

Одеська загальноосвітня школа №107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Адреса

Україна, Одеська область, м.Одеса, Приморський район, вул. Льва Толстого, 30

Загальна інформація

  • комунальний
  • школа

Контакти

  • Железняк Катерина Олександрівна
  • https://school107.prvo.od.ua
  • gim107od@ukr.net
  • (048)726-87-70
  • (048)726-87-71
  • 65020
  • 5110137500 (ПРИМОРСЬКИЙ)

Результати ЗНО/НМТ

Коментарі

Ірина Кривонос

Дякуємо за навчання, виховання, турботу, цікаві і корисні заходи для дітей початкової школи! Ми вдячні нашому вчителю Шульгіні Лілії Володимирівні за чудові уроки, цікаві заходи, піклування і величезне терпіння до наших дітей! Бажаємо гімназії 107 - процвітання, успіхів, талановитих розумних учнів, а педагогам - гідних умов праці і визнання!!!

Десятник Олена

Щиро вдячна керівництву школи за гарний підбір педагогів 107 гімназії, адже тут діток навчають віддані своїй справі вчителі. Вони на високому рівні та доступно для сприйняття кожним учнем подають інформацію, активно залучають учнів до освітнього процесу, якісно готують випускників до іспитів. Головна радість для кожного з батьків, коли їхня дитина залюбки навчається та з нетерпінням чекає на новий урок. Саме так і є у 107 гімназії! Дякую вчителям школи, наснаги Вам та терпіння у вихованні наших діток. Пишаюся, що саме 107 гімназії стала другим будинком для моїх трьох діток.

Бондаренко Ірина

Дякую за отримання знань,за терпіння.Особливо вчителю початкових класів Лілії Володимирівні.

Петрова Юлія

Щиро дякую керівництву 107 гімназіі.У цій школі навчаються мої сини.Для мого старшого сина ,перша вчителька,Малаєва Ірина Олександрівна,була "чудо"вчителем,другом і наставником,щіро ій дякую.Всі вчителі кваліфіковані,знаходять спільну мову с дітьми.Нізький уклін Шульгіной Лілії Володиміровні,вчительці мого молодшого сина,більш терплячого,мудрого та дбайливого вчителя я не зустрічала.Для моїх дітей 107 гімназія стала другим будинком

Маковійчук Ірина

Дякую керівництву 107 гімназії. За те що ,тудбуються і піклуватися про наших діток. Прививають їм любов до рідного краю. За вклад знать ,які отримають наші дітки. Щиро вдячна Шмеригі Олені Георгіївні,за те що вона так віддана своїй справі,за те що вчить дітей і вкладає в них всі свої сили і знання.

Троцик Юлія

Дякуємо керівництву та педагогам гімназії №107. Це місце, де кожен здатний отримувати, дарувати, ділитися, самореалізовуватися, розвиватися, дорослішати і просто радіти. Особливу подяку хочемо висловити нашій першій вчительці Шульгіній Лілії Володимирівні за її велике серце, високий рівень професіоналізму, за творчий підхід і справедливість! Наша дочка з великою любов'ю завжди говорить про Лілію Володимирівну, а для нас це дуже важливо.

Тетяна

Тут вчилися мої старші доньки, та молодший син. Хороші вчителя та керівництво. Осталися задоволені, дякуємо!

Додати коментар