Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вшанування пам’яті співвітчизників, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації» (№ 4783-IX). Документ посилює державну політику національної пам’яті та запроваджує нові механізми вшанування громадян, які віддали життя через війну.
У сучасному світі підлітки чудово розбираються у смартфонах, додатках і соціальних мережах. Але коли справа доходить до того, щоб забити цвях або прикрутити полицю, багато хто губиться. І це нормально — адже таким навичкам потрібно вчитися так само, як математиці чи мовам.
Коментарі
Дякую авторам за своєчасну ,дуже потужну ,важливу підтримку. В умовах дистанційної освіти це гарна методична допомога. Чекаю відеопомічничка !!!
Можна додати друкований зошит 1 частина Наумчук?
Також дуже потрібно 1 частину зошита.
Я також була б вдячна за першу частину зошита в електронному вигляді.
Додати коментар