💙У березні 2022 року Кембридзький університет надав безкоштовний доступ до книги Кріса Совтона “Викладання у складних обставинах” (“Teaching in Challenging Circumstances”), у якій автор підготував для вчителів англійської мови серію порад для роботи в часи найскладніших викликів.
Останні 15 років він створює підручники для Cambridge University Press, як-от Cambridge Academic English, Unlock, Empower та Teaching in Challenging Circumstances.
Кріс ділиться досвідом роботи, який має з часів конфліктів у Палестині, Непалі, Нігерії, Лебаноні, Сомалі. Його поради базуються на роботі освітян в тяжкі часи, коли потрібно мінімізувати час підготовки до занять і кількість доступних ресурсів.
💛Одна із частин книги пропонує 10 принципів хорошого онлайн-навчання, які перекладено і адаптовано під реалії навчання і викладання в Україні консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва Ярославою Козіною. Рекомендації, що базуються на порадах Кріса Совтона для вчителів іноземних мов, будуть корисними під час викладання будь-якого предмету онлайн.
Коментарі
Додати коментар