81 тренер готовий навчати вчителів оновленого предмета «Захист України»

81 тренер готовий навчати вчителів оновленого предмета «Захист України»
Дата: 18.06.2024

Міністерство освіти і науки України продовжує працювати над оновленням предмета «Захист України» в 10–11 класах. Важливою складовою цього процесу є зміна підходу до викладання предмета та навчання вчителів.

Тому оновлення предмета почали з навчання тренерів, які стануть агентами змін та зможуть надалі передавати знання та навички вчителям «Захисту України», а ті — кожному молодому громадянину.

«Хочемо, щоб з 1 вересня предмет “Захист України” викладали по-новому. І саме вчителі мають стати рушієм цих змін, тому навчання педагогів — важливий фокус уваги. Наша мета — зробити так, щоб у підсумку вчителі “Захисту України” стали натхненниками для багатьох молодих громадян: формували потужну патріотичну позицію, надавали знання для збереження життя як в мирний час, так і в умовах війни», — зазначає Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

81 відібраний майбутній тренер переймав досвід у представників АЗОВу, ОСІНТ-агенції «Мольфар», демократичної школи «Майбутні» та КMBS. Навчання охоплювало теми національної безпеки та оборони, інформаційної безпеки, військового управління, а також стосувалося особливостей роботи з учнями 10–11 класів та педагогіки.

Відтепер після тримання сертифікату тренери зможуть проводити підвищення кваліфікації вчителів.

Планується, що в липні запускатиметься набір на другу хвилю навчання для тренерів через великий попит та важливість викладання оновленого предмета «Захист України».

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: