87% шкіл на Волині відновили стаціонарне навчання

87% шкіл на Волині відновили стаціонарне навчання
Карантин Дата: 24.11.2021

22 листопада на Волині розпочався процес відновлення стаціонарного навчання у школах. Наразі навчання відновили 488 шкіл області.

Про це на брифінгу в ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції повідомила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко.

Із вчорашнього дня розпочався процес відновлення стаціонарного навчання учнів у закладах освіти. Загалом станом на сьогодні навчання відновлено у 488 школах області (87% усіх закладів загальної середньої освіти), де працівники повністю вакциновані проти COVID-19. Від роботи відсторонено 412 працівників шкіл у зв’язку з відсутністю COVID-сертифіката.

«Хочу наголосити, що школам, які відновили навчання, необхідно суворо дотримуватися протиепідемічних вимог, передбачених санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти та Постановою головного державного санітарного лікаря України №10 від 6 вересня 2021 року», – сказала вона.

Серед вимог – допуск до школи лише після проведення температурного скринінгу на вході у всіх працівників, а також учнів, створення умов для обробки та миття рук, дотримання маскового режиму персоналом, самоізоляція протягом 14 днів у випадку виявлення захворювання в колективі.

Як додала Наталія Янко, на самоізоляцію можуть не йти працівники закладу, які мають зелений сертифікат вакцинації, за ними в такому разі ведеться медичне спостереження протягом двох тижнів.

«Хоча в нас офіційно не оголошено, що школи почали стаціонарне навчання, але більшість шкіл уже навчаються очно. Тому наразі дуже важливо дотримуватися всіх протиепідемічних правил і проходити повний курс вакцинації», – наголосила вона.

Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар