Якісна освіта — в Плані пріоритетних дій Уряду на 2021 рік

Якісна освіта — в Плані пріоритетних дій Уряду на 2021 рік
Дата: 07.04.2021

Створення системи забезпечення якості дошкільної та позашкільної освіти — серед очікуваних результатів Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік. Ці завдання є частиною євроінтеграційних процесів України та включені до Плану роботи Державної служби якості освіти на 2021 рік.

Наразі Службою розроблено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах:

загальної середньої освіти;

дошкільної освіти;

позашкільної освіти.

Протягом поточного року на виконання Плану пріоритетних дій Уряду передбачено:

запровадження внутрішнього оцінювання освітніх і управлінських процесів у закладах дошкільної освіти на основі критеріїв якості дошкільної освіти;

створення системи забезпечення якості позашкільної освіти, зокрема шляхом затвердження критеріїв та індикаторів для оцінювання освітніх і управлінських процесів закладів позашкільної освіти;

оновлення змісту і забезпечення якості професійної (професійно-технічної) освіти шляхом створення методичної бази для переходу на компетентнісний підхід у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

Підвищення цифрової грамотності громадян залишається одним із ключових завдань діяльності Уряду. Зокрема, на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» для вчителів доступні курси:

Карантин: онлайн-сервіси для вчителів;

Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків;

Цифрові навички для вчителів.

 Довідково:

План пріоритетних дій Уряду на 2021 рік затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 276-р.

Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар