Юних переможців GENIUS Olympiad із тріумфом зустріли в Києві

Юних переможців GENIUS Olympiad із тріумфом зустріли в Києві
Дата: 18.06.2024

Українська делегація успішно представила проєкти на найбільшому конкурсі екологічних проєктів GENIUS Olympiad, що тривав 10–14 червня у США. Вихованці МАН продемонстрували високий рівень знань і навичок: до України учні привезли 46 нагород.

У понеділок, 17 червня, делегацію школярів-переможців зустрічали на Центральному залізничному вокзалі міста Києва міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, перший заступник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець, а також команда підтримки МАН із батьками учнів. Після прибуття потяга «Укрзалізниця» надала дітям, їхнім менторам, спікерам МАН і ЗМІ залу відпочинку для проведення інтерв'ю.

Участь у масштабному конкурсі GENIUS Olympiad дає можливість юним інноваторам привернути увагу світової наукової спільноти до своїх ідей з охорони довкілля. Цьогоріч найбільша за всю історію делегація з 51 учасника з 14 областей України представила науково-технічні розробки, креативні письмові роботи, художні твори та короткометражні фільми на екологічну тематику. За результатами конкурсу українські школярі вибороли 10 золотих, 15 срібних та 9 бронзових медалей, а також 11 почесних відзнак та одне гран-прі. Повний список переможців дивіться на сайті МАН.

Участь молоді в заходах такого високого рівня не лише дає їм безцінний досвід міжнародних змагань, а й сприяє популяризації науково-технічної творчості серед дітей і молоді в Україні. Також на переможців чекають цікаві перспективи: всіх учасників запрошено взяти участь у проєкті «Залізна зміна» — спортивно-патріотичному підлітковому таборі від The Howard G. Buffett Foundation та «Укрзалізниці».

МОН пишається досягненнями школярів і вітає їх із перемогою! Окрема подяка — вчителям, школам, позашкільним закладам і батькам, які зробили великий внесок у виховання молоді.

Довідково:

Відбір на GENIUS Olympiad організовується щорічно з 2011 року, а з 2021-го Мала академія наук України першою у світі отримала ліцензію на проведення національного етапу цього конкурсу в Україні. Участь наших школярів у змаганнях стала можливою завдяки співпраці МОН, Малої академії наук та низки освітніх закладів по всій країні.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: