«Не гарантує умов безпеки»: батьків просять підписати документ

«Не гарантує умов безпеки»: батьків просять підписати документ
Дата: 09.08.2022

Складні часи, дивні рішення: Міносвіти переклало відповідальність за безпеку перебування учнів у школі під час очного навчання на керівництво закладу освіти. Адміністрація школи, своєю чергою, перекладає відповідальність на батьків.

Згідно з рекомендаціями Міносвіти, в Україні з 1 вересня розпочнеться очне навчання у відносно безпечних регіонах в умовах воєнного часу.

Проте вже нині деякі батьки почали отримувати документи, в яких сказано, що школа не гарантує безпеку перебування дитини в ній.

Про це йдеться у групі «Батьки SOS» у фейсбуці.

Так, у в Стрийському районі на Львівщині в школі батькам видали папірець, який необхідно підписати.

"Доброї ночі, скажіть, будь ласка, вам у школах теж дають такий листочок на підпис? Львівська обл. Стрийський р-н", — питає одна з матусь учня.

У бланку під назвою «Інформована згода батьків» потрібно підтвердити, що батьки погоджуються, що навчальний заклад «не гарантує безпечні умови перебування моєї дитини в ЗЗСО I-II ст».

У коментарях не забарилася реакція інших батьків. Деякі вважають, що в документі сказано, що школа не гарантує безпеку в основній будівлі при повітряній тривозі, і заняття в цей період проходитимуть у підвальному приміщенні.

• Я б не підписувала, це просто жах, як це не гарантують безпеку дітей?! Тоді навіщо відкривати школи?!

• Про які школи мова? Ніяких шкіл не може бути!!!

• Як і говорив в пості онлайн/офлайн — підуть писульки про зняття відповідальності. Навіть Вангою не треба бути, щоб розуміти, що дно будуть пробивати по-повній.

• Якщо нам у школі дадуть таку писульку, — не буду підписувати. Це суперечить закону.

Всеосвіта Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Ця група, що ви посилаєтеся, "Батьки SOS", трохи дивна і не можна їх розмови брати як факти.

0 0

Додати коментар