Школярів 3-11 класів запрошують взяти участь у челенджі “Найкраща реклама української мови”

Школярів 3-11 класів запрошують взяти участь у челенджі “Найкраща реклама української мови”
Дата: 12.01.2022

Запрошуємо учнів 3-11 класів долучитися до челенджу «Найкраща реклама української мови». У коротких відеороликах (тривалістю до 1 до 5 хвилин) пропонуємо зробити рекламу української мови і, наприклад, розповісти про свідомий вибір спілкуватися українською, відповісти на запитання: «Як краще популяризувати українську мову серед молоді?», «Говорити українською – це престижно». 

Організатори наголошують: якість технічного оснащення, на яке буде знятий відеоролик, не вплине на вибір переможця. Оцінюватимуться позитивні ідеї та творчий підхід. Доведемо, що українська мова – мова освічених і успішних людей. 

Конкурс на кращу рекламу триватиме до 31 січня.

Захід організовують державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та компанія «HUMAN школа». Детальну інформацію про умови участі та Положення про проведення челенджу можна знайти на сайті компанії «HUMAN школа»: https://www.human.ua/challenge

Імена переможців назвуть уже 10 лютого 2022 року на Youtube-каналі HUMAN. Також на цьому каналі можна буде переглянути кращі роботи учасників челенджу.

ІМЗО Джерело:
Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар