На засіданні робочої групи, яку очолює Олександр Авраменко, було вирішено не змінювати традиційні етапи марафону. Так, Марафон триватиме впродовж чотирьох тижнів та складатиметься з тематичних етапів:
«Культура слова (лексикологія, фразеологія)»;
«Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)»;
«Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)»;
«Робота з текстом».
«Проведення мовного марафону – це чудова традиція. Сьогодні, коли багато українців перебувають далеко за межами нашої держави, марафон дасть змогу учням, студентам та й учителям відчути себе ближче до України. Тому це інтелектуальне змагання має особливе значення. В умовах сьогодення марафон виконує функцію не просто перевірки знання української мови, як шкільного предмета, а й має патріотичну місію», - наголосив Олександр Авраменко, голова робочої групи з підготовки завдань Марафону.
Для перевірки знань з української мови учні та студенти отримають тестові завдання, що будуть підготовлені членами робочої групи. Після кожного етапу найскладніші для учасників завдання будуть проаналізовані у відеороликах. А найбільш активні учасники отримають сертифікати.
Нагадаємо, метою марафону є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно, доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.
На сайті Інституту модернізації змісту освіти розміщено збірку тестових завдань ІІ всеукраїнського відкритого марафону (https://imzo.gov.ua/.../ii-vseukrains-kyy-vidkrytyy.../).
Інформацію про ІІ всеукраїнський відкритий марафон з української мови можна знайти на сайті партнера змагання освітньої компанії «Хьюман» https://www.human.ua/blog
Організатори: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», компанія HUMAN.
Коментарі
Додати коментар