Інструменти для оцінювання навчальних досягнень учнів 5-их класів НУШ з української мови

Інструменти для оцінювання навчальних досягнень учнів 5-их класів НУШ з української мови
Дата: 24.01.2023

Вчителі української мови зможуть скористатися запропонованими авторськими інструментами/практичними порадами для оцінювання навчальних досягнень учнів 5-их класів НУШ у розрізі груп загальних результатів (ГЗР).

Для п’ятикласників НУШ на днях розпочався або розпочнеться ІІ семестр 2022/2023 навчального року, організація освітнього процесу в якому і далі буде відбуватися, на жаль, в умовах воєнного стану.

Тому, зважаючи на вимушені ускладнення, що виникали і виникатимуть як у роботі вчителів,так і в самонавчанні учнів через різні форс-мажорні обставини, одним із завдань освітніх інституцій, що здійснюють навчально-методичну підтримку педагогів, є надання практичних порад вчителям-предметникам, як швидше адаптуватися до роботи в умовах освітніх змін без зазіхання на їх академічну свободу у виборі як змісту навчання у відповідності до однієї з багатьох модельних навчальних програм, так і в оцінюванні, що також зазнало суттєвих змін.

Вважаємо, що запропонована нами Технологічна матриця видів тематичних діагностувальних робіт у розрізі груп загальних результатів (ГЗР) для здійснення оцінювання учнів 5-их класів НУШ з української мови” та “Навчальна програма разом з орієнтовним календарно-тематичним плануванням уроків української мови в 5 класі НУШ на ІІ семестр 2022/2023 навчального року допоможуть учителям у здійсненні ними відповідної практичної діяльності.

Марія Барна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кабінетом координації впровадження НУШ КЗ ЛОР «Львівський ОІППО».

Ольга Фірчук, директорка КУ Яворівської міської ради “ЦПРПП”, учителька-методистка української мови і літератури Яворівської гімназії.

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар