Міжнародний етап конкурсу «Кенгуру» відбуватиметься в онлайн-режимі (ОНОВЛЕНО)

Міжнародний етап конкурсу «Кенгуру» відбуватиметься в онлайн-режимі (ОНОВЛЕНО)
Дата: 24.05.2020

У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році ми пропонуємо пройти у форматі on-line.

Початок – 22 травня 2020 року о 09.00.

Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00.

Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) у  мережі Інтернет.

Короткою навчальною покроковою інструкцією ми спробуємо підготувати Тебе до проходження усіх етапів: від реєстрації до надсилання відповідей. (ІНСТРУКЦІЯ)

СТАРТУЄМО:

Для учасників: www.online.kangaroo.com.ua 

Для учителів: https://online.kangaroo.com.ua/statistics.html

 

Результати слід очікувати після отримання паперових бланків від учасників, які не мали змоги зараз взяти участь.

Повноправними учасниками гри є ті, хто був зареєстрований або підтвердить свою реєстрацію учителям після конкурсу. Лише повноправні учасники отримають відповідні сертифікати та додаткові відзнаки.

kangaroo.com.ua Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Де взяти код закладу?

Коли будуть результати цього конкурсу

Я Оленка ,навчаюся у 6-А класі у школі села Перегноївки,я пішла до школи у 6 років,і мені зараз 13 років вчитися мені подобається,і вчителі кажуть моїм батькам,що я дуже розумна дитина.Ще в мене є друг Славік,і він взагалі не любить вчитися,вони з хлопцями постійно бігають на поля,де люди садять врожай,і одного разу навіть випадково підпалили його,життя у мене веселе,якось я прийшла до школи ,і ми як завжди гралися бравел старс ,і продзвенів дзвінок на урок і вчителька сказала шо після цього уроку має дешо сказати,ми лишилися,і вона сказала нам про кенгуру математичний конкурс ,який у нашому селі з'явився того року,коли нам підключили інтернет,і я чекала того конкурсу,хоча з математекою в мене не дуже хороші оцінки. Декілька днів тому наша вчителька Марія Йосипівна Гнидь прийшла до мене до хати і сказала шо конкурс відміняється через каратин якогось вірусу, і сказали шо по інтернету буде проходиьи цей конкурс,і я прийшла у міську бібліотеку тут стоять компютери зайшла на сайт і не можу зареєструватися допоможіть будь ласка мій улюбленний предмет українська мова

пройти конкурс можна по цому посиланню: http://www.online.kangaroo.com.ua/

Мы прошли тест, время закончилось. Но работа не принимается и код не выдало....

Якщо я вирішила завдання, але не записала код як я можу дізнатись результати?

Есть код, где можно посмотреть результат?

Доброго дня, мене звати Слава, я навчаюся у 3-Б класі з с.Селищ Вінницька область, Тиврівський район. Вчора я зареєструвався, пройшов перші 24 запитання, надіслав відповідь. Сьогодні відкрив посилання, щоб продовжити..відкриваються одні і тіж запитання, що і вчора... Чому? Хто пояснить? Як відкрити наступні запитання для проходження?????

Перейшли за посиланням для учнів з цієї сторінки, завдання зробили. Відправити не змогли - вікно відправки не реагує більше 6 хв. Час закінчився. Зайшли вдруге з іншого телефону через пошук Google, все зробили знову. С першого разу відправилось. Чому так?

Я не записал код после прохождения кенгуру,как узнать результат свой?

Роботу здав, код отримав, але вчитель в списках не бачить

Дитина пройшла тест, але код не прийшов.

Я зробив тест час вийшов і тест завершився, а код не прийшов і в посиланні для вчителя мого ім'я та прізвище немає

Доброго дня. Якщо не було можливості пройти конкурс on-line у зазначені терміни, чи може бути наданий додатковий час? Дякую!

Доброго дня Як можна переглянути результати конкурсу,код маємо.

Куда надо ввести код, чтобы посмотреть результаты май 2020?

Як можна переглянути результати кенгуру за травень.

Не можу продивитись результат конкурсу за травень 2020. Код маю. Сьогодні 9 червня. Може є якась особлива інструкція?

Результаты уже на сайте конкурса. Правда, непонятно ничего — написано, что красная клеточка означает верный ответ, у нас все клетки зеленые. Сбоку написано, что баллов 96. Опять непонятно — всего может быть 96 или мы набрали 96 ? Похоже, получение результата конкурса — это ещё одно конкурсное задание. Ведь можно было прикрепить к новости файл с картинкой, в которой указать что, куда, где...

не могу зайти и узнать результат, как это сделать?

Додати коментар