В цьому році уряд забезпечив збільшення заробітної плати більш ніж на 10 відсотків.
Про це під час години запитань до уряду в парламенті сказав міністр освіти і науки Оксен Лісовий, відповідаючи на запитання щодо проблеми соціального забезпечення вчителів.
«Це, дійсно, велика проблема і вона потребує негайного вирішення. В цьому році уряд забезпечив збільшення заробітної плати більш ніж на 10 відсотків. Цього, звичайно, недостатньо. Це 12 мільярдів гривень, та сума, на яку збільшена освітня субвенція для оплати праці вчителям», – сказав міністр.
Також він зауважив що проблема низької заробітної плати стосується не лише вчителів, але всіх освітян і педагогів, які працюють в дошкільній, фаховій передвищій, професійній та вищій освіті.
«І відповідно до Закону "Про освіту" ми мусимо знайти кошти в обсязі 270 мільярдів на збільшення заробітної плати. І працюємо над тим, щоб або поетапно, або одномоментно при появі таких коштів забезпечити виконання цієї статті», – сказав Лісовий.
Коментарі
Дивлячись на те, як вчителі підписують петицію про збільшення зарплати, їх влаштовує така зарплата і ті подачки від уряду. Сумно!
Як прикро ,що міністр обманює,всі стали отримувати менше,а ми дивуємося з дітей.
Боже, яке кончене!!! Ще і неграмотне. Без стида і совісті. Щоб він жив на вчительську зарплату до кінця своїх днів
Вже березень триває. Щось не відчувається збільшення зарплати.
Додати коментар