Львівські школи та виші переходять на дистанційне навчання

У Львові посилюють карантинні обмеження через погіршення ситуації з COVID-19. А вже з понеділка, 18 жовтня, всі навчальні заклади переводять на дистанційне навчання.

Джерело: 24 канал

Про це під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, міська комісія ТЕБ і НС погодила рішення про посилення карантину у Львові з 14 жовтня.

Школи та виші переходять на онлайн-навчання

А з 18 жовтня на тиждень усі навчальні заклади Львова, окрім молодших класів, переведуть на дистанційне навчання. Йдеться як про школи, так і про вищі навчальні заклади міста.

Водночас наступний тиждень – з 24 по 30 жовтня більшість львівських шкіл планово мають йти на тижневі осінні канікули. Водночас інші заклади освіти, які не мають канікул, будуть продовжувати дистанційне навчання до кінця жовтня.

Посилення карантину у Львові

Додамо, що у Львові з 14 жовтня припиняють проведення усіх масових розважальних заходів. Натомість у місті зможуть проводити невеликі конференції, якщо всі їхні учасники будуть мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Окрім того, у місті призупиняють планові госпіталізації та операції в лікарнях.

Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар