МАНплатформа: про можливості для освітян

МАНплатформа: про можливості для освітян
Дата: 23.05.2023

Інтерактивний науковий контент і відеопроєкти: які можливості пропонує освітня платформа МАН.

#МАНплатформа — це проєкт, який розповідає про науку доказово, просто та інтерактивно водночас. Сьогодні розкажемо, чим проєкт корисний для вчителів.

🔹 Матеріали платформи допоможуть гейміфікувати і зробити інтерактивним навчальний процес у дистанційному, змішаному чи очному форматах. Приміром, учитель може запропонувати учням пройти тести, і так закріпити їхні знання.

🔹 Щоби наповнити уроки мультимедійною складовою — у цьому допоможуть відеопроєкти МАНплатформи. А задля урізноманітнення домашнього завдання стануть у пригоді статті для самостійного опрацювання, які можна запропонувати учням. Завдяки цим матеріалам діти дізнаються більше про науку і тих, хто її творить в Україні та світі — так можна посприяти їх розвитку за науковими напрямами, що їх цікавлять.

🔹 А щоб і самим переймати досвід колег і покращувати навчальний процес — у цьому допоможуть відеокурси та статті для вчителів. 

Продукти платформи охоплюють різні напрями: комп’ютерні й технічні науки, мовознавство, математику, історію, філософію, фольклористику, економіку, екологію та інші. Словом, долучайтеся! Буде суперцікаво й корисно 👉 https://platform.man.gov.ua

🎁 До речі, маємо крутезну пропозицію для тих, хто хоч і боїться загубитись у вирі контенту, але все ж хоче дізнаватися про матеріали, анонси подій та можливості від МАН. Підписуйтеся на розсилку нашої амбасадорки і щотижня ловіть добірку відбірних кориснощів.

👉 Тиць сюди: https://forms.gle/gfYNsQJSCE82M15R7

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар