Марафон з фінансової грамотності та створення ігор Roblox для школярів

Марафон з фінансової грамотності та створення ігор Roblox для школярів
Дата: 15.04.2024

Заробити 1000 грн на навчання в 9-12 років: безоплатний марафон з фінансової грамотності та створення ігор Roblox для школярів від Освітньої Агенції міста Києва та DarwinLand

Освітня Агенція міста Києва спільно з українською онлайн-школою DarwinLand запрошують школярів 9-12 років взяти участь у безоплатному марафоні з фінансової грамотності та створення ігор «Cупер Маріо в Roblox»

На безоплатному онлайн-марафоні від DarwinLand українські школярі дізнаються як отримати користь від ігор, зможуть на власному досвіді пересвідчитися наскільки важливими є знання про гроші у їхньому особистому житті та для майбутнього нашої держави.Зможуть розважитися і зрозуміти, що навчання буває не тільки корисним, а ще і дуже веселим. А головне зможуть власними силами заробити стипендію 1000 грн, виконуючи завдання марафону, і витратити її на навчання в DarwinLand!

Що чекає учасників:

✅ Перші кроки в ІТ, а саме у створенні ігор та дизайні;

✅ Основи фінансової грамотності задопомогою Roblox;

✅ Можливість заробити 1000 грн на навчання;

✅ Подарунки від партнерів проєкту.

Марафон проходитиме 17-19 квітня. Буде дуже цікаво, тому встигніть зареєструвати дитину до початку події!

В спеціальному чат-боті марафону учасники щодня будуть отримувати листи від Супер Маріо, який допоможе розібратися у всіх тонкощах створення ігор, відеоуроки в записі від провідних викладачів DarwinLand і, звичайно, домашні завдання. Для участі дитині знадобиться комп’ютер або ноутбук, аккаунт в Telegram і доступ в інтернет. 

Більше подробиць та реєстрація на марафон за лінком: https://bit.ly/4cOu8YJ

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: