МОН планує узгодити норми законодавства щодо освітніх округів і опорних закладів – проєкт постанови на громадському обговоренні

МОН планує узгодити норми законодавства щодо освітніх округів і опорних закладів – проєкт постанови на громадському обговоренні
Дата: 15.09.2020

Міністерство освіти і науки планує узгодити норми законів “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту” та Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, які стосуються освітніх округів та опорних закладів. Проєкт відповідних змін оприлюднено для громадського обговорення.

Мета змін – узгодити між собою закони України “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту” та чинне Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, затверджене постановою Уряду від 19 червня 2019 р. № 532.

Наразі неузгодженість актів створює засновникам закладів освіти труднощі у практичній реалізації законодавства. Зокрема, на даний момент не передбачено існування освітніх округів та повноважень Уряду затверджувати положення про них. 

Чинне законодавство також встановлює, що опорні заклади освіти можуть забезпечувати здобуття початкової та базової середньої освіти і відповідно не можуть забезпечувати здобуття профільної середньої освіти.

Передбачається, що ухвалені зміни позитивно впливатимуть на процедуру прийняття рішень органами місцевого самоврядування як засновників закладів освіти.

Пропозиції до проєкту постанови можна надсилати до 5 жовтня 2020 року на v_bozhinskiy@mon.gov.ua. Докладніше щодо проєкту постанови можна прочитати за посиланням

МОН України Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар