МОН проводить всеукраїнське опитування бібліотекарів ЗЗСО

МОН проводить всеукраїнське опитування бібліотекарів ЗЗСО
Дата: 30.07.2025

Лист МОН від 28.07.2025 р. №1/15658-25 "Про проведення опитування щодо оновлення фондів закладів загальної середньої освіти України"

Міністерство освіти і науки України інформує, що з метою оновлення бібліотечних фондів закладів загальної середньої освіти (далі - ЗЗСО) проводиться всеукраїнське опитування бібліотекарів ЗЗСО.

Результати опитування використовуватимуться робочою групою у складі представників Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури і стратегічних комунікацій України, утвореною відповідно до наказу МОН від 09.07.2025 № 996, для формування такого переліку.

Форма для участі в опитуванні доступна за посиланням:

https://forms.gle/9zp8ck7oS7jVuw2Q8

 

Вподобайки:

4
0
0
0

Коментарі

Світлана

З дитячою літературою прямо біда, якби не книги, що подарували діти , то і читати не було б чого...

Лана

Проводимо щорічні акції, під час яких дарують книги по програмі і для дозвілля. Взамін загублених беремо програмові книги, для цього складаємо списки, бо література змінюється за НУШ.

Ольга

Акції, заміни - це добре, але стан фондів не рятує! Отримують нові книги всі бібліотеки крім шкільних. Ми тільки підручники та методичну літературу маємо з новинок.

Анжеліка

Дякуючи допомозі батьків і благодійних організацій, бібліотечний фонд ліцею зовсім не мав би нових надходжень літератури для школярів різних вікових категорій. За останні три роки бібліотека отримувала тільки замовлені підручники (НУШ) і методичну літературу.

Тамара

Бібліотеки потребують нову і сучасну літературу, а також не забуваймо і про класиків. Фонди книгозбірень потрібно оновить.

Додати коментар

Новини:

Поділитися: