На Вінничині учні 5-11 класів знову навчатимуться дистанційно з 22 лютого

На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 514 осіб. Лише по м. Вінниця – 291 новий випадок захворювання. Зареєстровано дев`ять летальних випадків, усі – старші 60 років.

Як зауважує голова ОДА, ситуація під контролем, але залишається серйозною. 18 лютого Вінниччина вперше піднялась на такий пік захворюваності. 9 лютого вперше інфікованих було 47, наступного дня – вже 271…

Наразі, в рейтингу областей України за кількістю активних випадків захворюваності на Covid-19 на 100 тис. населення Вінницька область займає восьме місце.

Окрім того, Вінниччина друга в Україні за кількістю нових хворих.

«Саме на лютий аналітики МОЗу нам прогнозували пік захворювання. 48 дітей захворіли за останній день: Вінниця – 34, колишні Тиврівський – 5, Калинівський – 3, Мурованокуриловецький – 2, Козятинський, Липовецький, Бершадський та Хмільницький райони – по 1. Усі діти лікуються амбулаторно. Тому вирішили, що з понеділка в усіх школах області учні 5-11 класів знову переходять на дистанційне навчання. 1-4 класи продовжують ходити в школу», – повідомив Сергій Борзов.

Вінницька ОДА Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар