На Закарпатті виготовлять захисні споруди зі сталі для укриття школярів

На Закарпатті виготовлять захисні споруди зі сталі для укриття школярів
Дата: 09.08.2022

У закладах освіти Закарпаття готуються до початку нового навчального року. Нині завершується перевірка бомбосховищ та укриттів. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.

За його словами, низка освітніх осередків не має необхідної інфраструктури, яка відповідає вимогам.

«У зв’язку з цим дав доручення підрозділам ОВА та обласному управлінню ДСНС розробити технічне рішення на виготовлення закарпатськими підприємствами захисних споруд зі сталі, які можуть бути розміщені на територіях закладів освіти або на відстані 500 м від них», – зауважив Віктор Микита.

Також голова Закарпатської ОВА відвідав підприємство, що має досвід виготовлення захисних споруд. За його словами, якість матеріалів і вироби відповідають усім стандартам та вимогам.

«Безпека освітнього процесу – це наш пріоритет. Тож після завершення роботи комісій з перевірки та консультацій з фахівцями ДСНС будемо приймати рішення щодо можливості використання споруд», – наголосив Віктор Микита.

МОН України Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Хотілося б запитати у ініціаторів,яким чином у стальному сховищі забезпечити проведення занять? Освітлення,опалення в зимовий період,вентиляцію,туалет і т.п.Доречі,а який бюджет такого сховища хтось подумав?Бюджетні кошти витрачені,а сховище так собі для того щоб було і дало можливість відрапортували про виконання безглуздої ідеї.

0 0

Додати коментар