Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення»

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення»
Дата: 21.02.2021

18-19 березня 2021 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення» (у дистанційному режимі). Конференція проводитиметься Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у тісній співпраці з тренерами The LEGO Foundation (Королівство Данія).

До участі запрошуються: науковці, викладачі, методисти обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, закладів вищої освіти, співробітники методичних служб, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівники закладів освіти, педагоги, працівники психологічної служби системи освіти, інші зацікавлені особи.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.      Навчання через гру у вимірах сучасної науки про людину та освіту.

2.      Підхід «навчання через гру» у дошкільній освіті України: наскрізність та цілісність.

3.      Діяльнісний підхід у Новій українській початковій школі: розставляємо акценти.

4.   Розвиток професійної компетентності педагога як провідника трансформаційних змін в освіті: вітчизняний та зарубіжний досвід.

5.      Ігрові та діяльнісні методи навчання у базовій середній школі: новітні рішення.

6.      Навчання через гру у неперервній педагогічній освіті: український контекст.

Форми участі у Конференції: виступ, доповідь (у відеофайлах), презентація або стендова доповідь, стаття, тези. Участь у Конференції є безоплатною.

Учасники Конференції отримають електронний сертифікат участі.

Реєстрація

Інформаційний лист

Сайт Конференції

Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар