Новопризначених директорів шкіл запрошують на навчання від Фінського проєкту

Новопризначених директорів шкіл запрошують на навчання від Фінського проєкту
Дата: 23.11.2021

Проєкт “Навчаємось разом” започатковує курс для новопризначених керівників ЗЗСО “Академія ефективного шкільного управління Арі Покки”.

Про це “Новій українській школі” повідомили в самому проєкті.

Щоби навчатися в Академії, необхідно заповнити заявку за цим посиланням не пізніше 23 листопада. Майбутні учасники до 25 листопада отримають повідомлення про отримання гранту на навчання.

На нього запрошують керівників шкіл, які:

перший рік обіймають посаду керівників ЗЗСО та прагнуть опанувати найефективніші управлінські навички;

відкриті до змін та готові опанувати новий лідерський рівень у шкільному менеджменті та розвитку;

готові інвестувати свій час (~30 год./місяць протягом 6 місяців) та особистий ресурс для досягнення найкращого результату від освітнього досвіду в програмі.

Програма Академії заснована на дослідженнях і сучасних стандартах менеджменту освіти, а також авторській моделі побудови успішної школи Аррі Покки. Мета курсу – допомога новопризначеним керівникам розвинути навички, необхідні для того, щоби бути ефективними лідерами.

Курс розробив Фінський проєкт “Навчаємось разом” + проєкту ЄС спільно з Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти, Українським інститутом розвитку освіти та Державною службою якості освіти.

Навчання відбуватиметься в змішаному форматі: частина занять будуть у Zoom, а інша – очнов в Києві.

Проєкт “Навчаємось разом” забезпечує проживання, триразове харчування учасників, кава-брейки, усі матеріали для тренінгу, транспорті витрати для організації екскурсійних освітніх програм. Учасники мають самостійно подбати про квитки до Києва. Перші заняття заплановані на 1–3 грудня в Києві.

Із детальною програмою навчання можна ознайомитися в програмі Академії.

НУШ Джерело:
Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар