Новорічні заходи у школі: цікаві квести для школярів

Новорічні заходи у школі: цікаві квести для школярів
Дата: 04.12.2022

Попри війну та ракетний терор росіян, вчителі з батьками за допомогою цікавих новорічних квестів мають змогу захопливо та святково провести новорічну вечірку в школі чи вдома.

Майже за місяць настане новий рік. Звісно, що він вже не буде настільки святковим, як раніше, адже в країні триває війна через агресію неадекватного східного сусіда — росії. Та українські захисники боронять Україну саме задля того, аби тил якомога менше відчував на собі відлуння воєнних дій.

Військовослужбовці ЗСУ та добровольчі батальйони воюють із бажанням, аби їхні діти та рідні у тиші відчули аромат хвої, хоч і в напівтемряві милувалися прикрашеною гірляндами ялинкою, усміхалися та під звучання гімну України, а не сигналу повітряної тривоги, загадували найзаповітніше бажання кожного українця — перемоги над країною-вигнанцем росією.

Для проведення новорічних заходів із школярами освітня платформа «Всеосвіта» розробила захопливі новорічні квести, які зацікавлять батьків і вчителів для проведення спільного дозвілля.

Цікаві святкові квести поділено на вікові категорії дітей від 6 до 10 років.

Вчителеві потрібно лише вчасно роздрукувати квест, зібрати завдання за відповідними конвертами та влаштувати для учнів святкову новорічну вечірку з подарунками.

"Як би важко не було нам, дорослим, які б жахливі емоції не переповнювали нас, ми зобов'язані опанувати цей стан і подарувати дітям віру у перемогу та щасливий 2023-й Новий рік! Всеосвіта робитиме все можливе, аби вчителі безперешкодно могли організовувати навчання та отримували найкращу якість матеріалів, ресурсів і послуг", — зауважує засновниця «Всеосвіти» Леся Литвиненко.

Завантажити новорічні квести можна безкоштовно за наступними посиланнями:

✔ квест «У пошуках святого Миколая». Частина #1 https://vseosvita.ua/2.aqk5;

✔ квест «У пошуках святого Миколая». Частина #2 https://vseosvita.ua/2.aqk4;

✔ квест «У пошуках святого Миколая». Частина #3 https://vseosvita.ua/2.aqk3.

 

Окрім того, багато інших різноманітних новорічних розробок можна знайти на платформі «Всеосвіти» за посиланням.

Джерело:

Новини:

Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар