Очільниця УЦОЯО поскаржилася на проблему списування під час національного мультитесту

Очільниця УЦОЯО поскаржилася на проблему списування під час національного мультитесту
Дата: 14.06.2024

Триває основна сесія національного мультитесту у 2024 році. Учасники, попри попередження, все ж вдаються до недобросовісної поведінки під час оцінювання знань.

Очільниця Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко в ефірі національного телемарафону поскаржилася на спроби списування з боку учасників тестування. Тому цьогоріч повернули практику використання металошукачів для пошуку допоміжних засобів.

Що кажуть в УЦОЯО про недобросовісність учасників

Вона каже: списувати учасники тестування намагалися, намагаються і намагатимуться.

"Це абсолютно, мені здається, нормально, хоч і прикро. Водночас цього року ми повернули практику допомоги працівників поліції нашим учасникам, які позбавляться телефонів до початку тестів, тому що у нас є металошукачі", – розповів Вакуленко.

І додала, що металошукачі використовують не для того, щоб зупинити учасників, які вже списують, а для того, щоб до тесту всі виклали свої пристрої (телефони, годинники) і після цього працювали вже без техніки і "підтримки".

Зазначимо, що під час складання НМТ-2023 77 учасників залишили тимчасові екзаменаційні центри через використання під час тестування мобільних телефонів, 6 – через використання "шпаргалок", 5 – через невиконання вимог і вказівок щодо процедури проходження НМТ.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: