Педагогічний конкурс "Освітня перлина Одеси"

Педагогічний конкурс "Освітня перлина Одеси"
Конкурси
Дата: 03.04.2024

Конкурси педагогічних проектів, моделей, розробок - річ не нова. Колись обовʼязкова (з жахом пригадую), тепер ще й платна . Хочеш взяти участь - плати гроші. Ну, так якось вийшло… що за свою працю  потрібно  педагогам ще й доплатити власні кошти. 

При цьому роботи є  фактично інтелектуальною власністю автора . Їх шкода не побачити. Іноді такі перлини знаходяться, наче і просто все, і на поверхні, і з відмінним результатом.  Можна і потрібно користуватися всім. Тому ми порадились з колегами, отримали підтримку Геннадій Труханов і оголошуємо , шановні вчителі, вихователі, керівники гуртків, директори і заступники, що   творчі роботи цікаві нашому місту.  Автори десяти  розробок , визнаних найціннішими нашим журі, отримають :

✅  Визнання і аплодисменти від найкращого в світі міста ❤️

✅ Розповсюдження матеріалів серед закладів освіти; 

✅ 10 тисяч гривень до літньої відпустки ❤️

ОСВІТНЯ ПЕРЛИНА ОДЕСИ - це конкурс для педагогів усіх закладів дошкільної , позашкільної та загальної середньої освіти нашого міста. Незалежно, увага, від форми власності (приватні заклади - будемо раді бачити ваші знахідки). 

Номінації:

«Управлінські перлини #ОсвітаОдеси».

«Перлини дошкілля».

«Знахідки інклюзивної освіти».

«Вчительське ноу-хау (методична знахідка, проєкт тощо у ЗЗСО)».

«Кращий проєкт профільної освіти».

«На хвилях позашкілля».

«Кращий проєкт виховного простору».

«Найкращі психологічні практики в системі освіти».

Оформлення робіт другорядне. Найголовніше - актуальність і практична цінність. Ну і, звісно, академічна доброчесність авторів. Тож якщо у вас є цікаве ноу-хау, до 10 квітня чекаємо. 

Конкурсні роботи подаються у друкованому вигляді на Канатну, 134 та надсилаються на електрону адресу Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» ocprpp@ukr.net.

Дякую за  організацію нашому Центру, Світлана Скебало та Віктор Громовий

Новини:

Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар