«План.Дій» — практичний освітній курс із відбудови для підлітків

«План.Дій» — практичний освітній курс із відбудови для підлітків
Дата: 18.03.2023

Якщо учні вашої школи готові спробувати свої сили у відбудові країни, тоді ми чекаємо до 31 березня (включно), за лінком https://plandiy.com.ua/  

Упродовж квітня–жовтня 2023 року п’ять шкільних команд разом із експертами та менторами працюватимуть над відбудовою пошкоджених об’єктів та шукатимуть нові ефективні інженерні рішення для інфраструктурних проблем та викликів, що пов’язані з перебуванням у населених пунктах великої кількості вимушених переселенців, браком чи забрудненням води, недостатньою інклюзивністю публічних просторів тощо.   

Серед експертів практичного освітнього курсу: фахівці з проєктного менеджменту, урбаністи, архітектори, інженери, мейкери, фандрейзери, екологи, спеціалісти з 3D-моделювання, адвокації змін тощо. Залежно від специфіки проєктів, кожна команда працюватиме з унікальною групою наставників.

Розкажіть, яка допомога потрібна саме вашій громаді. Які об’єкти потребують відбудови і які інфраструктурні проблеми, варто вирішити просто зараз. 

Подайте заявку як вчитель/-ка або запропонуйте вашим учням самим заповнити анкету.

«План.Дій» — це не лише програма залучення підлітків до відбудови країни. Це можливість для кожного і кожної з них отримати комплекс навичок майбутнього та стати частиною змін. Ми також впевнені, що для багатьох це стане знайомством з новими крутими професіями.

«План.Дій» для вас — це можливість підтримати ваших учнів у набутті практичного досвіду вирішення проблеми, як для їх власного успіху, так і конкурентоспроможності держави. Ми будемо вдячні, якщо ваші школи стануть місцем сили цього проєкту.

Пілотна навчальна програма стане основою для запису майбутнього онлайн-курсу. Ми хочемо масштабувати ваш досвід і, впевнені, успіх, щоб надихнути і підтримати інших у відбудові країни.

Більше інформації про умови участі та критерії відбору ви зможете знайти на https://plandiy.com.ua/

Не баріться, заявки приймаємо до 31 березня.  

Будь ласка, розкажіть про цю можливість вашим колегам з інших регіонів.

Джерело:

Новини:

Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар