Щодо поділу на групи при вивченні навчального предмета "Технології" у 5 та 10-11 класах закладів загальної середньої освіти

Щодо поділу на групи при вивченні навчального предмета "Технології" у 5 та 10-11 класах закладів загальної середньої освіти
Дата: 19.09.2022

Навчальний предмет "Технології" є сучасною назвою предмета "Тредове навчання". Міністерство освіти і науки України рекомендує всі нормативні документи щодо врегулювання питань освітньої діяльності з предмета "Трудове навчання" застосовувати і до предмета "Технології", зокрема і норму щодо поділу класів на групи, передбачену наказом МОН України від 20.02.2002 р. №128.

Лист Міністерства освіти і науки Ураїни від 16.09.2022 № 1/10848-22

 

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Ольга

Управління освіти Києва посилається на те, що МОН РЕКОМЕНДУЄ ділити на групи, а не наказує, тому це не обов'язково виконувати! В результаті страждають діти. Дівчатка хочуть вишивати, шити, а хлопці- випилювати й майструвати. Дуже важко об'єднати різні вподобання. Чому із-за одного слова страждають і діти , і вчителі трудового навчання? Один рік промучилися, думали, що змінять формулювання, або ж просто залишать стару назву предмета: Трудове навчання", і все врегулюється... Але справедливості немає знову, хоча й новий міністр прийшов.

Олена

Невже в МОН цього не розуміють? Навіщо вчителям скаржитися, чогось добиватися, врешті решт залишатись без годин? Це питання можна вирішити одним наказом чи листом раз і назавжди. Раніше ділили класи навіть коли було 20 учнів в класі, а зараз 28. Питання: наскільки легше навчити чомусь в змішаному класі де 27 або 26 дітей? На мій погляд все робиться, щоб знищити наш предмет, а разом з ним і нашу культуру, ДУМ, історію і т.д.

Володимир

Повністю з вами згоден. Сам мучаюсь більше 10 років. С кожним роком все важче і важче працювати. Треба зробити петицію.

Додати коментар

Новини:

Поділитися: