Про проведення уроків мужності (звитяги) з нагоди Дня Збройних Сил України

Про проведення уроків мужності (звитяги) з нагоди Дня Збройних Сил України
Вчителям Дата: 03.12.2020

З нагоди Дня Збройних Сил України Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам освіти, в межах їх автономії та з урахуванням карантинних обмежень, установлених Кабінетом міністрів України, регіональними та місцевими протиепідеміологічними комісіями, провести уроки мужності (звитяги) для здобувачів освіти (лист Міністерства освіти і науки України від 30 листопада 2020 року № 1/9-661 «Про відзначення Дня Збройних Сил України»).

Матеріали, які можуть бути використані під час підготовки до уроків мужності (звитяги), розміщено на сайті Міністерства у справах ветеранів України (наводимо нижче)

Урок звитяги

Проєкт “Урок звитяги” ініційований Міністерством у справах ветеранів України з залученням фахівців Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Інституту національної пам'яті України.

Мета “Уроку звитяги”:

залучення ветеранів до процесу виховання молодого покоління українців на прикладі героїзму сучасних ветеранів війни – АТО та ООС;

проведення в освітніх, позашкільних навчальних закладах, в громадських дитячо-молодіжних об'єднаннях  інформаційно-просвітницької роботи в напрямку героїки України та звитяг українського народу в відстоюванні незалежності й територіальної цілісності України;

формуванню серед дітей та молоді шанобливого ставлення до захисників України та волонтерів.

Враховуючи сучасні підходи до виховання молоді, було вирішено змінити звичну назву “Урок мужності”, що залишилася як спадок ще з часів СРСР, на “Урок звитяги”.

Звитяга – це перемога в бою, героїчний подвиг, досягнення, успіхи, здобуті подоланням труднощів у чому-небудь. Тому потрібно вчити сучасне молоде покоління українців перемагати будь-які життєві виклики та труднощі.

Міжвідомча група розробила інформаційно-методичні рекомендації для ветеранів та педагогічного складу освітніх закладів щодо проведення виховної години (тобто “Уроку звитяги”) з національно-патріотичного (зокрема військово-патріотичного) виховання дітей, учнівської та студентської молоді.

Під час проведення “Уроку звитяги” рекомендується використовувати візуалізацію теми та звуковий супровід.

УРОК ЗВИТЯГИ (структура і матеріали) присвяченого Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

УРОК ЗВИТЯГИ (структура і матеріали) до Дня захисника України

УРОК ЗВИТЯГИ (структура і матеріали) до Дня Гідності і Свободи

УРОК ЗВИТЯГИ  (структура і матеріали) до Дня Збройних сил України

Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар