ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо виплати надбавок за престижність праці педагогічним працівникам

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо виплати надбавок за престижність праці педагогічним працівникам
Дата: 29.01.2024

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити щодо виплати надбавок за престижність праці педагогічним працівникам та їх фінансового забезпечення просить врахувати наступне

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Отримали зарплату за січень. А де ж підвищення обіцяне? Криворізький район, Девладівське ОТГ. ЯКА ЗАРПЛАТА В ГРУДНІ БУЛА ТАКА Й В СІЧНІ.

3 1

Це в Дніпропетровській області

1 1

Це тому ми не бачимо підвищень, бо у нас знову забрали 15 % престижності. Щоб не дай Бог вчителі не стали краще жити

5 1

В нас так само зробили. Престижність залишили лише 5%,тому обіцяне підвищення заробітної плати з 1 січня ми теж не відчули.

2 0

Я не розумію, для чого я сплачую профспілкові внески. На зарплату ось такому Труханову, який замість того, щоб добиватися дотримання прав учителів, покращення умов і оплати праці, констатує тут якісь статті? Виходжу із профспілки. Краще цей 1% своєї зарплати буду донатити на ЗСУ, ніж неробам у верхівці профспілки

11 2

Де і що конкретно доіали?

0 0

Вихователі ЗДО, маю на увазі нашого дитсадка, вже цілий 2023 рік отримують тільки 5% престижності. При тому, що у вихователів найнижчі зарплати в освіті. Приниження педагогів дошкільної освіти вже давно відбувається, але профспілка не зацікавлена такими питаннями. Тому і справді, краще вийти із профспілки.

5 0

При школі веду групу підготовки до школи. Скажіть, чим моя робота відрізняється від роботи вчителя початкової школи? Мабуть тільки тривалістю заняття (урок 45хв, а заняття 35хв). Скільки % повинна виплачуватися престижність? Дякую.

0 0

Додати коментар