Результати опитування підлітків віком від 14 років у межах дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення»

Результати опитування підлітків віком від 14 років у межах дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення»
Дата: 12.02.2024

75 % учнів мають прогалини у знаннях, а чверть песимістично дивляться на майбутнє України і хочуть виїхати за кордон. Як війна впливає на освіту в громадах сьогодні та чого нам чекати завтра?

Відповідь на це та чимало інших запитань — у нашому дослідженні «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення». Разом із VoxPopuli Agency за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Міністерство освіти і науки України ми детально дослідили вплив війни на освіту в Україні, а сьогодні готові привідкрити трохи цифр:

🔹Попри те, що учні не заперечують наявність у себе прогалин у знаннях, вони не схильні звинувачувати у своїх освітніх неуспіхах учителів, критикувати якість викладання чи зауважувати технічні проблеми. Незадоволеність власними успіхами в навчанні діти пояснюють проблемами із мотивацією та лінощами.

🔹Вчителі, батьки та діти вважають, що особисті зусилля та сила волі — ключові фактори для навчання.

🔹 ТОП бар’єрів для навчанні і учні, і їхні батьки, і учителі та керівники закладів освіти називають повітряні тривоги.

🔹 Тривога не лише повітряна, але і внутрішня – серед домінуючих емоцій в учнів. При цьому батьки та вчителі оцінюють емоційний стан дітей краще, ніж самі діти. Щонайменше втричі більше дітей мають тривожний стан, ніж вважають їхні батьки та педагоги. 

🔹Чверть школярів має песимістичні погляди щодо майбутнього України, ще 25% – ані оптимістичні, ані песимістичні. І кожен четвертий учень після школи хоче виїхати за кордон.

Гортайте інфографіку, аби дізнатися більше дослідницьких інсайтів. 

Повне дослідження можна переглянути за посиланням >>.

SavED Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар