Розпочато реєстрацію на Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру»

Розпочато реєстрацію на Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру»
Конкурси
Дата: 30.01.2021

До уваги учасників та координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Розпочато реєстрацію на Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру». Міжнародний етап проводиться для учнів 2-11 класів 18 березня 2021 року. Заявку для участі потрібно подати не пізніше 16 лютого 2021 року.

Для оперативного опрацювання заявок від закладів міста Києва прохання використовувати on-line форму реєстрації: Заявка на участь у Міжнародному етапі конкурсу «Кенгуру»

ЗАЯВКИ від навчальних закладів на участь у конкурсу приймаються листом на адресу регіонального організатора, або поштову адресу оргкомітету чи на електронну адресу kangaroo.konkurs@gmail.com.

Перед заповненням заявки координатор повинен мати відскановану (або сфотографовану) банківську квитанцію про перерахування необхідної суми оргвнесків. Файл із зображенням банківської квитанції повинен мати назву орієнтовно такого типу: код місця проведення_коротка назва ЗНЗ.

Перевірити код Вашого закладу можна за посиланням: Код закладу

Плакат

Плакат-календар

Лист МОН № 22.1/10-2475 від 02.12.2020

Лист щодо врегулювань деяких питань, пов’язаних з організацією та проведенням Міжнародного етапу математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні у 2020/21 навчальному році

За консультаціями звертайтесь до регіонального організатора Конкурсу у м. Києві: Герасимович Олена Миколаївна (вайбер: +38(067) 705-79-55).

Детальніше про умови організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру” у 2020/21 н.р. можна дізнатися на сайті Конкурсу: www.kangaroo.com.ua

 

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Анастасія

Кенгуру

Додати коментар

Новини:

Поділитися: