Як розподілити 1,5 ставки між двома заступниками директора ЗЗСО з НВР

Як розподілити 1,5 ставки між двома заступниками директора ЗЗСО з НВР
Дата: 29.05.2023

У штатах ЗЗСО наявна посада "заступник директора з навчальної (навчально-виховної) роботи" 1.5 ставки. Як правильно розподілити цей обсяг між двома заступниками: по 0,75 ставки кожному чи 1 ставка одному, 0,5 - іншому? При цьому на скільки навчальних годин їх дозволено тарифікувати, якщо обидва прийняті за основним місцем роботи на цю посаду?

📝Згідно з п. 5 Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 06.12.2010 № 1205, посада заступника директора з навчально-виховної роботи в школі вводиться за таких умов:

• 0,5 посади – при кількості 6 – 9 класів;

• 1 посада – при кількості 10 – 20 класів;

• 1,5 посади – при кількості 21 – 29 класів,

• 2 посади при кількості 30 і більше класів.

📎 Тобто, зазначеним Типовими штатними нормативами не передбачено введення посад заступників директора на 0,75 ставки.

📎 Разом з тим розподіл повноважень між заступниками визначає керівник закладу освіти. І це його право визначати, на скількох людей розподіляти 1,5; 2; чи 2,5 ставки.

📝 Щодо навчального навантаження (годин), то відповідно до п. 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 № 102 (із змінами) - працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 2 годин (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

📎 У випадках, коли вищезгадані працівники отримують по основній посаді 0,5 посадового окладу (ставки), їм дозволяється вести викладацьку роботу в середньому не більше 18 годин на тиждень (720 годин на рік).

📎 При цьому оплата проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому відповідно для учителів, викладачів та керівників гуртків (за тарифікацією).

🔶 Отже, уведення 1,5 посади заступника директора з навчально-виховної роботи можливе при кількості 21 – 29 класів в закладі освіти. При цьому розподіл повноважень між заступниками визначає керівник школи. Заступник, який отримує повний посадовий оклад може вести викладацьку роботу не більше 12 годин на тиждень, а який працює на 0,5 ставки – не більше 18 годин на тиждень.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: