ШІ: секретна зброя успішного вчителя

ШІ: секретна зброя успішного вчителя
Дата: 23.04.2024

Штучний інтелект (ШІ) стрімко розвивається, і його вплив на різні сфери життя стає все більш помітним. Освіта не є винятком. Інтеграція ШІ в навчальний процес має великий потенціал у поліпшенні якості освіти та створенні більш ефективних та індивідуалізованих підходів до навчання. ШІ може створювати захопливі віртуальні навчальні середовища, створювати «розумний контент», знімати мовні бар’єри, заповнювати прогалини між навчанням і викладанням, створювати спеціальні плани для кожного учня та багато іншого. Розгляньмо деякі  інструменти з використанням ШІ для освіти. 

Redmenta. Ви вводите будь-який навчальний матеріал у програму, а штучний інтелект створює різноманітні завдання на його основі, а також генерує вступ до уроку та рефлексію для його завершення. 

Elai.io. Український ШІ-стартап, що спеціалізується на генеративному штучному інтелекті. Ця програма дозволяє перетворити будь-який текст на відеоконтент і надає вам якісну презентацію. Ваш текст буде озвучений та показаний обраним вами ШІ-аватаром. 

Kami. Програма дозволяє працювати з текстами, обробляти аудіозаписи, перетворюючи їх на текст. Можна працювати з групою дітей, створивши спільну віртуальну дошку. 

MagicSchool пропонує 50 інструментів для планування уроків. Великий плюс цієї програми — ШІ від  MagicSchool вчився саме на освітніх даних і краще розуміє вчителів. 

Microsoft Designer також використовує штучний інтелект, щоб допомогти вчителю створювати професійні дизайни для презентацій. Це може стати вашим чарівним інструментом, коли вам потрібно швидко знайти зображення або створити зображення з використанням ШІ без зайвих зусиль. 

TeachMateAI. Програма пропонує низку цікавезних інструментів (генератор ідей, інтерв’ю із зіркою). 

Це лише деякі з багатьох простих та практичних інструментів ШІ, які можуть допомогти вчителям у їхній роботі.  

Не бійтеся експериментувати! Спробуйте різні ШІ-додатки, знайдіть ті, які найкраще відповідають вашим потребам та стилю викладання. 

Пам’ятайте: ШІ-помічник – це ваш друг, а не заміна. Використовуйте його, щоб звільнити час для творчості та спілкування з учнями. 

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: