Громадська організація «Українська Волонтерська Служба» спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» (ІМЗО) розробили програму підвищення кваліфікації вчителів. Відтепер проєкт Шкільний урок волонтерства починає свій шлях у системі освіти, адже завдяки участі у програмі освітяни можуть отримувати кредити ЄКТС для підвищення своєї кваліфікації.
ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?
Освітня програма підвищення кваліфікації «Теорія і практика волонтерства в закладах загальної середньої освіти» — це спеціалізований навчальний курс, який призначений для:
• педагогів;
• керівників шкільних волонтерських груп;
• інших зацікавлених осіб, що працюють у сфері освіти.
Програму спільно розробили Українська Волонтерська Служба та Інститут модернізації змісту освіти МОН.
Переглянути документ програми можна за посиланням або на сайті ІМЗО (програма №24).
Галина Коломоєць
Начальниця відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти
«Програми підвищення кваліфікації допомагають вчителям покращити свою професійну компетентність, оновити знання з певних предметів або методик навчання. Також це можливість впровадити нові підходи та інновації у своїй практиці, що сприяє підвищенню якості освітнього процесу».
ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ?
• Зацікавлені освітні працівники реєструються на участь у програмі (читайте останню картку).
• Учасники відвідують вебінар, де вивчають теоретичні аспекти волонтерства, включаючи його історію та принципи.
• Учасники отримують навички планування волонтерських проєктів у школах, зокрема для організації Шкільного уроку волонтерства.
• Освітяни можуть взаємодіяти один з одним, ділитися ідеями та кращими практиками.
• Учасники застосовують отримані знання та навички, організовуючи Шкільні уроки волонтерства, волонтерські ініціативи та проєкти з учнями.
• Успішні учасники можуть отримати сертифікати (1 кредит ЄКТС = 30 годин) про проходження програми, які підтверджують їхню кваліфікацію.
ЯК ОСВІТЯНИ МОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?
Для початку участі у програмі необхідно відвідати вебінари, які ми регулярно анонсуємо на сторінці у Facebook. На вебінарах ми регулярно розповідаємо методологію викладання Шкільних уроків волонтерства. Дізнатись більше про проєкт та отримати методичні матеріали можна на сайті проєкту.
Коментарі
Додати коментар