Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що мета уряду – підвищити мінімальну заробітну плату педагогів до середньої зарплати в країні. Тож, протягом 2021 року зарплата вчителів зросте на 30%.
Джерело: 24 канал
Про це Шмигаль заявив на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Освіта і наука". Щодо підвищення зарплат для українських освітян говорив і президент Володимир Зеленський.
"Цього року ми збільшимо заробітні плати вчителів на 30%, але, звичайно, наша мета – це не менше, ніж середня заробітна плата в країні. Має бути мінімальний базис для вчителів, для освітян", – повідомив Шмигаль.
Водночас Володимир Зеленський каже, що на цьому не можна зупинятися.
"Ми повинні знаходити нові механізми та кошти для того, щоб вчителі відчували престижність своєї професії, а молоде покоління хотіло працювати в закладах освіти", - заявив президент.
За його словами, працівники освіти й науки, неважливо – це вихователь у садочка, вчитель у школі чи викладач університету – всі вони повинні мати:
• високий рівень кваліфікації,
• хорошу мотивацію,
• гідні умови роботи та оплати,
• можливості для розвитку та особистісного зростання тощо.
Окрім того, глава держави впевнений, що Україна має боротися за своїх вчених, забезпечувати їм науково-технічну базу для досліджень.
“Повинні активно впроваджувати їхні відкриття та інновації в реальне життя, сприяти їхній участі у міжнародних проектах і зміцненню їхнього авторитету у світовому середовищі науковців”, – додав президент.
Коментарі
А 21 тисяча де?
Краще б з серпня підвищили як раніше планувалось.
Цікаво, на скільки реальних гривень цього разу збільшиться зарплата. Тому що попереднє підвищення потягнуло за собою зменшення відсотків за престиж. В результаті - підвищення мізерне.
Додати коментар