Сніданки київських школярів показали на фото

Сніданки київських школярів показали на фото
Їдальня Дата: 06.09.2020

Батьки київських школярів обурені якістю харчування дітей і пропонують "годувати цим нардепів".

На час дії карантинних обмежень формат шкільного харчування змінився. Про це в дописі на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Шановні батьки! Той формат сніданків, який є зараз, вимушений і тимчасовий. Це не заміна гарячого харчування! Це сніданки, затверджені Держпродспоживслужбою, на час поки у країні діють карантинні обмеження. Ми обов’язково повернемось до нашої вже звичної моделі мультипрофільного харчування у школах», – звернувся до батьків Валентин Мондриївський.

За його словами, протягом попередніх двох років міська влада активно займалася реформуванням системи шкільного харчування в Києві. Як результат – наразі у школах діє формат «мультипрофільного харчування», який передбачає декілька страв на вибір дітей. Після скасування дії карантинних обмежень він повернеться до закладів освіти столиці.

Також Валентин Мондриївський заявив, що контроль за шкільним харчуванням дітей на час пандемії буде посилений.

«Але це не означає, що підприємства, що харчують діток, поки можуть халтурити. Навпаки, до вас підвищена увага та контроль за тим, аби правила дотримувались, і діти не залишалися голодними. Від цього дня шкільне харчування під час пандемії на моєму особистому контролі», – додав заступник голови КМДА.

На це повідомлення в.о. першого заступника голови КМДА відреагували обурені батьки фотоприкладами сніданків.

Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар