Аби допомогти підліткам втілювати їхні сміливі ідеї у реальність, ми створили UActive — освітню програму для молоді з прифронтових регіонів, яка прагне відновлювати країну.
Програма не лише дає учням і ученицям знання, а й дозволяє на практиці відчути, що це таке — створювати реальні проєкти для свого села чи містечка. І вже зараз ставати лідерами змін.
Якщо ви знаєте школи у прифронтових громадах, де учні:
▪️ Мають сміливі ідеї змін для свого села чи містечка.
▪️ Прагнуть діяти вдома, в Україні.
▪️ Потребують інструментів, щоб перетворити ідею в голові у життєздатний проєкт, презентувати його та виграти кошти на реалізацію.
Тоді поділіться цим дописом із ними та запросіть їх приєднатися до програми.
Ми шукаємо команди з 8–10 учнів 8–11 класів зі шкіл Чернігівщини, Миколаївщини, Харківщини та Криворізького району Дніпровщини.
Дедлайн подачі заявок від шкіл — 26 липня.
Заповнюйте за лінком: https://forms.gle/3tRB8x87WVdAChy3A
Сезон програми UActive 2026-2027 продовжує допомагати втілювати неурядова організація Spirit of America Worldwide.
На Чернігівщині програма реалізується також завдяки Європейський Центр Вергеланда Програма "Демократична школа".
У Криворізькому районі Дніпропетровщини — у межах проєкту Криця: Підтримка відновлення Криворізького району, що фінансується Великим Герцогством Люксембург та впроваджується LuxDev — Люксембурзьке агентство з розвитку співробітництва, у партнерстві з PROMAN та НУР.
Коментарі
Додати коментар