У конкурсі Genius Olympiad новая категорія - Програмування

У конкурсі Genius Olympiad  новая категорія - Програмування
Конкурси Дата: 19.11.2023

У цьому сезоні конкурсу Genius Olympiad учні зможуть взяти участь у новій категорії - Програмування.

❗️ Реєстрація учасників у цій категорії буде відбуватися за окремим покликанням.

Учасники будуть змагатись на спеціальній платформі, де зможуть працювати у команді і програмуватимуть алгоритми для розвʼязання проблем. Учасники будуть отримувати зворотній звʼязок у режимі реального часу, якщо їх рішення буде невдалим. Це дозволить їм переробити своє рішення та імітувати сценарії з реального життя.

Для участі у даній категорії учасникам не потрібно готувати проєкт. Бажаючим позмагатися в даній категорії необхідно  буде заповнити реєстраційну форму, яка оцінюється компетентним журі, та успішно пройти національний відбір.

#GENIUSCoding  буде складатися з 2 х етапів – Перший етап та Фінальний етап

Змагання першого етапу триватиме одну годину та включатиме пʼять окремих задач різної складності. Змагання буде зупинено автоматично, як тільки закінчиться встановлений час.

Фінальний етап змагання триватиме 2,5 години і включатиме декілька завдань з програмування на Python різної складності. Змагання завершиться автоматично після закінчення часу. Складність питань на фінальному змаганні буде вищою, ніж на першому етапі.

Відповідно до правил, встановлених міжнародним організаційним комітетом, на першому етапі відбору учасники будуть змагатися відразу на міжнародному рівні з юними програмістами з усього світу (в онлайн форматі) - саме ці змагання визначать переможців, які будуть представляти Україну на міжнародному фіналі.

❗️ Всю важливу інформацію щодо категорії "Програмування", опис особливості форми для національного відбору та покликання на окрему реєстрацію для даної категорії буде надано найближчим часом.

⚡️ Перший етап змагання та оцінювання навичок учасників відбудеться дистанційно в рамках проведення Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad» та буде проведений у березні.

📌 Вимоги до учасників GENIUS ПРОГРАМУВАННЯ:

🔹 Команда може складатись з одного або двох учасників. 

🔹 Категорія НЕ передбачає підготовку проєкту, учасникам пропонується взяти участь у змаганні з розробки алгоритмів для вирішення задач за допомогою мови програмування Python. 

🔹 Заявка складається з наявного резюме учасника або членів команди та посилання на GitHub у якості портфоліо 

🔹 Заявка також містить декілька запитань, які розкривають навички креативного та алгоритмічного мислення учасників та декілька задач, які мають вирішити учасники під час подачі заявки.

Київська МАН Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар