У Києві оголосили конкурс на заміщення 31 вакантної посади директорів шкіл

У Києві оголосили конкурс на заміщення 31 вакантної посади директорів шкіл
Дата: 07.07.2026

Прийом документів від кандидатів починається 3 липня.

💬"Для Києва це особливо актуально. Столиця має найбільшу мережу закладів загальної середньої освіти в Україні, а отже – і найбільшу потребу в сильних управлінських командах. Саме тому повернення конкурсів на посади директорів шкіл є важливим кроком. Конкурсний відбір дає можливість залучати сучасних управлінців, які готові брати відповідальність за розвиток закладів освіти та забезпечувати якісне навчання дітей навіть в умовах війни", – зазначив заступник голови КМДА  Валентин Мондриївський.

Саме Київ одним із перших в Україні запровадив конкурсний відбір керівників закладів освіти. Відповідну практику столиця започаткувала ще у 2015 році. Згодом київський досвід конкурсного призначення директорів шкіл був врахований під час формування державної політики у сфері освіти.

ℹ️Інформацію про перелік вакантних посад, вимоги до кандидатів, порядок проведення конкурсів і перелік необхідних документів 👇

https://don.kyivcity.gov.ua/konkurs-na-zamishchennia-vakantnykh-posad-2026-rik

 

 

Вподобайки:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: