У третій рік війни дуже важливо говорити про тенденції у зміні м’яких навичок та психоемоційного стану учнів

У третій рік війни дуже важливо говорити про тенденції у зміні м’яких навичок та психоемоційного стану учнів
Дата: 23.06.2024

20 червня 2024 року Голова Державної служби якості освіти Руслан ГУРАК долучився до панельної дискусії «Освіта без втрат: виклики, шляхи, інструменти» освітнього фестивалю «Вчителі майбутнього», що проходить у Львові.

«Війна, безумовно, внесла корективи у наше життя. І саме тому ми маємо вже зараз дати відповіді на питання: куди рухатися далі та що потрібно зробити або змінити аби не чекати закінчення війни, а тут і зараз готуватися до майбутньої відбудови. Маємо бути готові до викликів, які настануть після завершення війни», – наголосив під час виступу Руслан ГУРАК.

Очільник Служби зауважив, що війна має комплексний вплив на всі аспекти життя і на освіту зокрема. Відтак, у третій рік війни дуже важливо говорити про тенденції у зміні м’яких навичок та психоемоційного стану учнів. Дані моніторингу Служби показують, що учням притаманні зростання відчуття тривоги, втоми та напруженості, втрата мотивації, середній й достатній рівень знань, що свідчать про появу у дітей перших проявів хронічного стресу.

Голова Служби також нагадав щодо результатів першого етапу тестування учнів 6-х та 8-х класів з математики та української мови 2023-му році, а також інтерпретував прогнозовані результати другого етапу дослідження у 2024-му році.

Результати дослідження та впровадження заходів таких як евакуація шкіл і дитячих садків, розвиток програм навчання, підвищення рівня безпеки в школах, психологічна підтримка для учнів й вчителів, розробка спеціальних програм для дітей з постраждалих регіонів свідчать про готовність України адаптувати свою систему освіти до складнощів, що постали в умовах військової агресії.

Під час дводенного фестивалю відбуватимуться панельні дискусії, презентації, лекції, майстерки, інтерактивні формати, неформальне спілкування, нетворкінг і багато сюрпризів для учасників.

Організаторами події є громадська спілка «Освіторія» та Холдинг емоцій «!FEST».

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: