В Україні створять "табірні школи" для учнів з прифронтових зон

В Україні створять "табірні школи" для учнів з прифронтових зон
Дата: 03.04.2024

У Міносвіти України мають намір забезпечити підвезення дітей з прифронтових територій до "бордингових" або "табірних" шкіл. Вони будуть розташовані у безпечніших місцях.

Про це сповістив міністр освіти і науки Оксен Лісовий під час презентації "Шкільні укриття: нові правила розподілення коштів". І додав, що такими безпечними локаціями мають стати заклади, де є укриття і може відбуватися позмінне очне навчання.

В Україні створять "табірні школи"

Лісовий уточнив: мовиться про виїзні очні сесії для дітей зі шкіл, у яких не можна організувати очне навчання.

"Це можуть бути санаторії, колишні відпочинкові табори для дітей, заклади профтехосвіти, коледжі, які можна перепрофілювати під це тимчасове рішення на період війни", – розповів посадовець.

І додав, що такі сесії, під час яких діти зможуть жити і навчатись у таких школах, можуть тривати тиждень, два, три або більше.

"Бординговими" закладами можуть стати об'єкти освітньої або рекреаційної інфраструктури, які можуть дозволити розмістити дітей в гуртожитку чи пансіонаті, нагодувати, забезпечити навчання і психологічну підтримку, вважає міністр.

"Наразі мова ведеться про створення 5 таких закладів, для їх обладнання інвестори планують виділити по пів мільйона доларів на кожну таку школу", – зауважив очільник МОН.

Загалом у Міністерстві освіти очікують, що кожна прифронтова область повинна мати хоча б один заклад бордингового типу.

Джерело:

Новини:

Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар