“Вчися вухами”: аудіоуроки з української мови, літератури й історії України для 8–11 класів

“Вчися вухами”: аудіоуроки з української мови, літератури й історії України для 8–11 класів
Дата: 23.03.2023

ГО “Смарт освіта”  за підтримки Educo запустила проєкт “Вчися вухами”. Це можливість для учнів 8–11 класів безоплатно вивчати українську мову, літературу та історію України.

У межах проєкту поки передбачені 120 аудіоуроків за темами другого навчального семестру.

Перші 9 із них уже можна прослуховувати на спеціальній сторінці.

Тривалість кожного уроку – 20 хвилин.

Аудіоуроки стануть в пригоді учням і ученицям, які

✔ хочуть наздогнати навчальну програму;

✔ перебувають за кордоном і прагнуть зберігати зв’язок з українською системою освіти;

✔ мають гарно розвинений слух, але погано бачать;

✔ хочуть повторити матеріал уроку, який пройшли в школі.

Також учителі можуть використовувати аудіоуроки як домашнє завдання для кращого засвоєння тем.

Для розроблення методології уроків “Смарт освіта” залучила команду з трьох учителів-методистів. Свої консультації надала й дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз.

Аудіоуроки – це не суха “вичитка” основних тем зі шкільних предметів, а цікава осучаснена подача матеріалу. Наприклад, учителі пояснюють матеріал учням на прикладах діалогів із серіалу “Венздей”, на аналогії із фільмом “Аватар: шлях води”, на текстах пісень, які популярні серед підлітків.

До уроків учителі готують невеликі завдання: тести, запитання, теми для есе. Учні мають змогу на сторінці з аудіоуроками залишати виконані завдання, вказувати свою електронну пошту та прикріплювати текстовий файл. Після цього досвідчені педагоги у навчанні письма надаватимуть дітям зворотний зв’язок. Ці рекомендації не будуть оціночними – лише спрямованими на покращення володіння письмом у школярів.

Аудіоуроки доступні на платформах Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify. Їх можна завантажувати та прослуховувати навіть за відсутності інтернету, у будь-який зручний момент.

Галина Титиш, очільниця ГО “Смарт освіта”, пояснює: “Ми задумали цей проєкт під час блекаутів. Розуміли, що в дітей є проблеми зі зв’язком та світлом. Ми хотіли створити уроки, які вони могли б завантажити собі під час годин зі світлом, а потім прослуховувати. На щастя, світло та зв’язок зараз є. Та наші уроки будуть корисні дітям зі слабким зором, аудіалам, а також тим, хто прагне поглибити знання з теми чи повторити те, що могли призабути”.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: