Вхід у пункт проведення ЗНО-2021 буде можливий із електронним паспортом, але рекомендується брати оригінал

Вхід у пункт проведення ЗНО-2021 буде можливий із електронним паспортом, але рекомендується брати оригінал
Дата: 19.04.2021

Заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко повідомляє, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) зможуть використовувати електронний паспорт у мобільному додатку "Дія" для ідентифікації особи на вході у пункт проведення тестування, але краще брати оригінал паспорта або ID-карти для уникнення черги на вході та додаткових соціальних контактів.

Про це вона сказала в інтерв'ю Українським Новинам.

"Краще брати паспорт-книжечку або ID-карту для того, щоб не створювати чергу на вході й уникнути додаткових соціальних контактів", – підкреслила Вакуленко.

Вона зазначила, що Центр оцінювання якості освіти включив можливість використання паспорта у мобільному додатку "Дія" для ідентифікації особи на вході у пункт проведення тестування як одну з нестандартних ситуацій.

При цьому вона додала, що держава не фінансує забезпечення пунктів проведення ЗНО спеціальними приладами для перевірки документів у додатку "Дія" - отже, працівники пунктів проведення оцінювання – педагогічні працівники, керівники навчальних закладів – повинні самостійно встановити відповідну програму в телефоні та вміти нею користуватися.

"Це досить проблематично, тому краще, щоб учасники користувалися звичайними документами – це прискорить їх процес входу в пункти проведення і не створить їм додаткових неприємних моментів очікування", – зазначила Вакуленко.

За її словами, у кожному пункті тестування буде знаходитися як мінімум одна людина, яка матиме відповідну програму у своєму смартфоні, але учаснику доведеться чекати входу в пункт проведення ЗНО, поки цей фахівець буде перевіряти електронні документи.

Український центр оцінювання якості освіти просить учасників ЗНО мати з собою паспорт або ID-карту.

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: