Всеукраїнська акція "День юного натураліста"

Всеукраїнська акція "День юного натураліста"
Дата: 21.10.2021

З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронноїроботи та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи вихованців, учнів та студентів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації, Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України у 2021 році продовжують проведення щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста». До участі в заході запрошуються заклади загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної та вищої освіти відповідно до Умов проведення акції.

Акція проводиться щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня.

Матеріали про проведення акції надсилаються до 30 листопада поточного року на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19.

Матеріали подаються навчальним закладом у друкованому вигляді, по можливості — відеофільм (на електронних носіях). Друкований матеріал подається на сторінках формату А4, текст набирається гарнітурою Times New Roman, розмір шрифту 14, без переносів, півтора інтервали, поля — 20 мм зверху і знизу, 30 мм зліва, 15 мм справа. Текстова частина супроводжується відповідними фотографіями. Запис відеофільмів на електронних носіях — диск CD-R/CD-RW.

Координатор проєкту: Петлицька Вікторія Петрівна, методист НЕНЦ, тел. для довідок: (063) 422-76-45.

Умови проведення Всеукраїнської акції «День юного натураліста»

Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар